Kezdőoldal » Otthon » Kert » Benzines fűnyíróból erősen...

Benzines fűnyíróból erősen csepeg a motorolaj, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Egy McCullock-ról van szó, a gyújtógombja körüli szivacsból szivárog az olaj.

Eddig nem csinált ilyet de pont most más kezében járt, ezért nem is tudom, történt-e vele valami annál a fűnyírásnál.


2021. szept. 7. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Kölcsön adtad, az.
2021. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Terjed tovább is a tudományod, #1-es?
2021. szept. 7. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akár terjed neki akár nem, igaza van. A hozzá nem értő biztosan felborította a gépet és a motorolaj a légszűrőbe jutott.

Légszűrő, karburátor szétszedés és tisztítás kell neki. Ne használd így, a motorolaj bár elég, nem arra való, hogy üzemeljen vele a motor. Ráég, rákokszólódik mindenre, lerakódik a kipufogóban, stb.

2021. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért tettem hozzá és csak azért, mert a baj előzményéről hiába kérdezett volna itt akárki. Megvan a baj, segítség kell, nem bölcselkedés olyantól aki lehet még életében nem fogott ilyen gépet.

Köszönöm a válaszod, #3-as.

2021. szept. 7. 16:56
 5/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Valaki fejére fordította . Vedd ki a légszűrőt valószínű tocsog az olajban. Mosd át .Ha teheted ahogy írták a karbit is tisztítsd ki. Ha kész ellenőrizd az olajszintet ha kevés rátölteesz vagy leengeded feltöltöd újjal. Többször ne add ki a kezedből. Én se teszek ilyet mert nem vigyáznak rá
2021. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!