Kezdőoldal » Otthon » Kert » Straus 5,2 Lóerő Benzinmotoros...

Straus 5,2 Lóerő Benzinmotoros Fűkasza mennyire jó?

Figyelt kérdés

vettem és az a tapasztalatom hogy messze sincs az elvárt minőségtől,3-szor használtam,és 3-szor volt gond vele,azt tudom hogy 20k-ért semmit se érdemes venni,de kis területre kellett,esetleg javítható annyira hogy évi 4-6 alkalommal használjam?megéri?

első alkalommal gyertya csere

második gyertyakábel gond

harmadik pedig beindul megy és gondol 1-et prüszköl és alig forog,ha megy rendesen akkor is harmat gyenge



2021. okt. 26. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, látod, hogy mennyire jó.
2021. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, ahogy az előttem szóló írta...

De az, hogy az egyik legócskább, még nem azt jelenti, hogy mindegyik példány rossz, hanem hogy nagyon változó, melyik mit bír. A szomszédom bátyja egy ilyennel eljárt pénzért kaszálni a faluban, és összedolgozta vele egy profi Stihl kasza árát, az pedig nem két forint. (Most már azzal maszekol, de a Strauss még mindig megvan tartaléknak.)

De, mint a mellékelt ábra is mutatja, neked nagyon nem volt szerencséd vele... Innentől nem is lehet mit mondani felelősséggel, mert lehet, hogy párezres ráfordítással (pótalkatrész piacról) lesz egy olyan géped, amivel a kis területedet 10 évig tudod nyírni, meg az is lehet, hogy a pótalkatrészek is ilyenek lesznek. Én inkább a Demont javasoltam volna, az egy fokkal jobb. Nekem volt olyan második gépnek, és meg voltam vele elégedve.

Olyan kaszát eleve nem is szabad megvenni, amelyiknek két egyforma szarva van, az garancia az ócskaságra. (Ez visszafelé nem működik, az aszimmetrikus szarvak nem garantálják, hogy nem ócska egy gép...)

2021. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2/2

köszi a pozitív tartalmas választ

2021. okt. 26. 17:05
 4/6 mindentudó99 ***** válasza:
Straus sajnos az összes bóvli legalja
2021. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Naggyon jó
2022. szept. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2023. máj. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!