Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vki segítene?A kaktuszom...

Mesi :) kérdése:

Vki segítene?A kaktuszom oldalán van egy kis barna lyuk, de nem tudom mi okozhatta, mert nem hinném, hogy túlöntözés, hisz 1-2 hetente szoktam öntözni, de ha

Figyelt kérdés

tévedek kérlek írjátok le milyen időközönként kell öntözni, mert én is csak olvastam valahol. Gondoltam gombás fertözésre isSajnos nem értek hozzá, de ha mégis az, akkor kérlek írjátol le, hogy hogy kezeljem, de ha valami más okozhatja, akkor le tudnátok írni, hogy mi és mit csináljak!

Mégegyszer leszögezném nem értek hozzájuk szóval, ha valami hülyeséget írtam röhögés helyett javítsatok ki, és tanácsokat is írhattok kaktusz gondozással kapcsolatban.


Ui.: Bocsi, ha vmit el írtam, és előre köszönöm a válaszolat :) <3



2021. nov. 6. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, nem ártana tudni, hogy milyen fajta kaktusz. Esetleg egy kép se ártana arról a lyukról.
2021. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg szakkönyv van fotókkal.
2021. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá, akkor még az se biztos, hogy kaktusz. Sokan még a Crassula ovatát meg a Haworthiákat is lekaktuszozzák, az Euphorbia trigonáról nem is beszélve.

Így a leírás alapján nem lehet mit mondani, mutass vagy két fotót.

Ha igazi kaktusz, akkor valószínűleg rosszul tartod.

2021. nov. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!