Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol tudok venni egybibés...

Hol tudok venni egybibés galagonyafát?

Figyelt kérdés
Crataegus monogyna alapfajt szeretnék. Sok helyen megnéztem már, de nem lehet faként kapni.
2010. szept. 8. 14:44
 1/7 Bocipók ***** válasza:

Az Alsótekeresi faiskola óriási területen helyezkedik el, ott szinte minden kapható.

Érdeklődj telefonon.

Tel:0622/374-384

2010. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, azt már néztem és csak egy kicsi konténeres bokruk van belőle. Nekem fa kellene.
2010. szept. 8. 16:55
 3/7 Bocipók ***** válasza:

Csak és kizárólag azt szeretnéd?

Galagonya-fát én csak a Crataegus Laevigataban láttam a 'Paul's Scarlat' hihetetlen gyönyörű, skarlátvörös virágokat hoz kora tavasszal és a méhecskék is nagyon örülnek neki.

Most, hogy utánagondolok, az alapfajt csak bokorként láttam eddig.

2010. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia Bocipók!

Kedves vagy, de csak az egybibés jó sajnos. Pályázati munkához kell, de beszerezni lehetetlenség. Aki kitalálja ezeket a növényeket igazán utánanézhetne, hogy létezik e még a világon. :DDDD

2010. szept. 10. 08:11
 5/7 Bocipók ***** válasza:

Ja, tuti íróasztal mellől döntött megint valami nagyon okos és hozzáértő lény....

Erdészeti faiskolák, szaporítótelepek? Bár szerintem ott is csak cserjék vannak. :-(

2010. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem tudom, hogy aktuális- e még a kérdésed!

Nem tudok latinul, de elvileg nekem egybibés galagonyám, is van. Mi a különbség a kettő latin nevű növény között, amit Te keresel, illetve amit az egyik hozzászóló írt?

Én rácalmáson a Zöldcentrum Rácalmás kertészetben vettem.

Fhérvirágú, nagytermésű, nem tüskés, és nagyobb levele van mint a cseregalagonyának.

A kertészet száma: 0670/316-78-51, 0620/583-18-44

2011. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó. Neten találtam végülis annó. Nekem bokor kellett ami tüskés, paul s.... pedig egy fa, rózsaszín virággal. :)

Azért köszönöm, hogy ennyi idő után is rámírtál.

2011. ápr. 15. 20:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!