Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ki mit szokott erkélyen...

Ki mit szokott erkélyen termeszteni(zöldség/ gyümölcs)?

Figyelt kérdés

Eddig koktélparadicsomot, chilipaprikát, petrezselymet, snidlinget és bazsalikomot sikerült felnevelnem erkélyen (magról), de szeretnék mást is kipróbálni.

(Karalábé nem sikerült sajnos)

És esetleg van tipp arra, hogy szamócával hogyan próbálkozzak?

Második emeleti az erkély és nyugati fekvésű, de a ládák nem túl mélyek, max 20-25 centi. Egyedül esővizem nincs sajnos.



2022. jan. 14. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy. En akkor adtam fel a keteszkedessel amikor a petrezselyem zoldjét megtámadták a levéltetvek.

Férjemnek a papírjai nagyon szépek lettek.

2022. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* paprikái
2022. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én paradicsommal és paprikával próbálkoztam, de néhány fonnyadt 3 centis ehetetlen paprikán kívül nem volt semmi eredmény.
2022. jan. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem feketeszeder és málna nő az erkélyemen, minden évben visszametszem 40cm-re. Saját készítésű mély ládákban vannak, rózsafuttatóra kötöm az indáit. Ezen kívül paradicsom, paprika, eper, kapor és néhány virág.

DNY-i fekvésű.

2022. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De jó ötlet a málna, szeder! Talán ribizli is működhet? Köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 29. 22:53
 6/7 anonim válasza:
100%
Fűszernövények közül a rozmaring a legerősebb: bármit kibír, és szép nagyra nő, ráadásul télen-nyáron zöldell!
2022. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kapor mennyire kényes? Nagyon szeretem, és elég drága meg gyakran csoffadt.
2022. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!