Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen akkumulators lancfuresz...

Milyen akkumulators lancfureszt vegyek? Alapvetoen 1-2 fat vagnek ki most a kertben aztan csak kisebb munkakra hasznalnam csak?

Figyelt kérdés
Olvasgattam velemenyeket, de mindegyikhez irnak rosszat, szoval mit ajanlotok ami bevallt? Makita, Stihl, Husquarna, Black and Decker, Luxx, Parkside? Koszi elore is.

#láncfűrész #akkumulatoroslancfuresz
2022. febr. 22. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van már akkus géped is, akkor olyant vegyél amibe a meglévő akksik jók.
2022. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Akkus láncfűrésszel inkább ne állj neki 10cm-esnél vastagabb törzsű fát kivágni. Nekem van olyan, tudom, mire képes, inkább csak gallyazásra való, amihez az ágvágó olló már kevés, meg a bodza bokorhoz. Ha villanyost veszel, akkor 2000-3000 Wattos kell akkora láncvezetővel, ami legalább a törzs 2/3-át átéri. Ha csak néhány alkalomra kell, akkor nem kell márkás, elég egy 20-30ezer forintos gép. ( + láncolaj, + hosszabbító).
2022. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi, igen, ebbol elektromos lesz akkor.
2022. febr. 23. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Makita DUC353!


Döntöttem vele 40cm átmérőjű nyárfát is!.. Legallyaztam, felmétereztem és mindössze 2 csík ment le a 4-ből az aksikon.


Persze nem erre van kitalálva, de olyan 20-25cm vastag fákat még vígan elvisz.


Nem az én videóm, de pl.: [link]

2022. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!