Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a különbség a két fűrész...

Mi a különbség a két fűrész közt? Mit jelent emag.nál, hogy "Forgalmazza a(z):" Akkor mi történik garanciás javítás esetén pl? Nem az emagnál kell intézni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 2. 11:32
 1/7 A kérdező kommentje:
2022. ápr. 2. 11:32
 2/7 anonim ***** válasza:

Más a forgalmazó.

Forgalmazza a(z): Akcióvilág Webáruház.

Forgalmazza a(z): Prince Shop

2022. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Az eMAG csak közvetítő.

A számlát az adott cég állítja ki, nem az eMAG.

2022. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért jó akkor, hogy az Emag.tól rendel valaki? Van előnye? Az adott cégnél olcsóbb is.
2022. ápr. 2. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig olcsóbb, illetve nem mindenki néz utána, illetve sokszor román cégtől jön a csomag.
2022. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az az előny, hogy nem egy noname cégnek fizetsz
2022. ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, az Emag csak egy olyan oldal ahol cégek egy közös felületen árulják a dolgaikat. Meg arra sem kell mérget venni, hogy ha te csomagautómatába kéred, akkor oda is teszik. legutóbb nekem is valami román cégtől jött, (én se néztem meg rendeléskor), csomagautomatába kértem, csak éppen ők meg nem azzal a céggel küldték aki be is tudja ezekbe tenni. Volt is belőle némi kavarc.
2022. ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!