Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mihez kezdtetek az elromlott...

Mihez kezdtetek az elromlott fűkaszáitokkal ? Eladható ?

Figyelt kérdés
Nekem van 2. Nem tudom mit csináljak velük. Alkatrésznek eladható ?

2022. ápr. 4. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Kitettem a ház elé kuka napon. Délután már nem volt ott.
2022. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meghirdeted vaterán például hogy eladó, leírod hogy hibás, meg hogy mi a baja amitcsak tudsz róla és odaírsz pár ezer Ft-ot hogy ennyiért elvihető. Aki lát benne fantáziát és fel tudja használni a jó részeit akkor úgy is elviszi. Ha nem veszik meg több hét után sem, meg komoly érdeklődés sem lesz rá, akkor tedd ki a ház elé és pár óra múlva úgy is elviszik. Ha nem akkor írd rá egy papírra hogy hibás, inygen elvihető. Valaki úgy is elfogja vinni ha mást nem vasnak jó lesz alapon.
2022. ápr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen típus, és milyen állapotú.

Ha még kinéz valahogy, akkor egy legócskább kínai is jó eséllyel elkel pár ezresért, márkás többért is.

Én pár hete 2000-ért adtam el egy 20 éves leégett kínai fűrészt, még aznap elkelt, de csak másnap vettem le a hirdetést, ez alatt még ketten hívtak, és ketten írtak.

A rossz fűkaszáimat tárolom, mert lehet róluk leszedni ezt-azt, amit így nem kell venni.

2022. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az igen ,hogy kapós még így is . Kínai az egyik . A másik az cseh . 30 ezer volt a cseh. A kínai aszem 20 ezer körül.
2022. ápr. 4. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, vegyél majd egy Stihlt vagy Husqvarna-t!
2022. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké. Azért vettem meg őket mert olcsóak voltak. Füvet szoktam vágni bérbe. Arra jók voltak,hogy a sokszorosát vissza hozzák 3-4 év alatt ,de hosszú élettartalomnak ezt nem nevezném. A kínai tovább bírta min 3-4 év. A cseh azthiszem ennyi évet élt.
2022. ápr. 4. 21:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha bérbe dolgozol, akkor pláne kell a profi gép!
2022. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam, csak nagyon olcsón van rá kereslet.

Ha a cseh az Hecht, az nem cseh, hanem eredeti kínai, csak cseh cég gyártatja.

2022. ápr. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!