Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fóliasátor első és utolsó...

Gungasam kérdése:

Fóliasátor első és utolsó ívére hogyan lehet praktikusan rögzíteni a fóliát?

Figyelt kérdés
A két vázívre húzva a fóliát mindenféle ráncok és "zsebek" keletkeztek, ezek okozzák a legtöbb problémát. A sátor teljesen házilagosan van kivitelezve. Az váz ívei collos KPE műanyagcső, mindkét vége karóra húzva. A karók galvanizált acél "U" szelvény kb. 14x18, . Cirka 60cm-re van leverve , 40-50 cm a föld felett. A nejlon fólia körben el van ásva. Sajnos itt valamit, talán az elásás sorrendjét elrontottam és hosszában nem feszül a fólia.
2022. ápr. 11. 18:33
 1/4 A kérdező kommentje:
A két kérdéses vázív az első és az utolsó. A sátor mindössze 6 méter hosszú ,2 m széles és 7 íve van.
2022. ápr. 11. 18:34
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom jól értem e a kèrdèst. De ha arra gondolsz amire én, mi ràvasaljuk az első és utolsó ívre
2022. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Először kell hosszában feszíteni, majd csak utána elásni. Mi úgy szoktuk, hogy a fólia két végén egy 30-30cm-t visszahajtunk és kötelet vasalunk bele, majd a két végét behúzzuk, mint egy tornazsákot.
2022. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
minden választ köszönök, 3/3 válaszát külön köszönöm mert olyan trükköt ír amelyet sehol nem láttam még és még tetszik is!
2022. júl. 1. 13:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!