Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ültessem már most ki a kertbe...

Ültessem már most ki a kertbe vett virágot vagy várjak még, hogy esetleg lesz még fagy?

Figyelt kérdés
Balkonládákba.
2022. ápr. 30. 15:49
 1/7 anonim válasza:
100%
Senki nem időjós, de nem hiszem, hogy fog még olyan hideg lenni, hogy ártana a növényeidnek.
2022. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ültesd
2022. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mehet kifele mert nem lesz már fagy.Mi befürödtünk a zöldség palántákkal 2 hete mert jött csak 1 éjszakára a fagy és a 3/4 részüket ki is nyírta.Ma pótoltam belőlük párat és nem hinném hogy lesz újra ilyen probléma de ha lesz akkor újra pótolom:D Örökké csak nem fagy
2022. ápr. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A balkonládákba ültetett növényekkel nem szokott baj lenni.Azokat könnyedén le is lehet takarni ilyenkor.

De még a májusi fagyok hátra vannak.Volt már rá példa,nagy kárt okozott a gyümölcsösökben és szőlőkben is .Előre ezt megmondani nem lehet.

2022. ápr. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Balkonládákban nem gond, ha fagy jön, akár be is lehet vinni éjszakára. Csak oda kell figyelni. A vásárolt egynyáriakat már én is kiültettem a lépcsőn lévő ládákba.

Egy hete már minden növényt kihordtam, ami a kertben szokott nyaralni. Viszont naponta nézem a települési előrejelzést. Ami nem fagyálló semennyire, azt negyedóra alatt be tudom hordani szükség esetén.

2022. máj. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is nézem az előrejelzést. Sajnos a balkonládák, amikbe ültetek, túl nehezek, nem lehet behozni őket. Max. le tudom takarni, ha kell.
2022. máj. 1. 09:04
 7/7 anonim ***** válasza:
A letakarás csak akkor ér valamit, ha vastag, nehéz anyaggal takarsz. (Nyilván nem a növényekre téve, hanem valamivel alátámasztva.) Egy szál fólia fél foknál többet nem véd.
2022. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!