Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szintetikus, félszintetikus...

Szintetikus, félszintetikus ásványolaj alapú olajat keverjek a fűkaszába?

Figyelt kérdés

Hecht márkájú 2T fűkasza.


Mi a különbség?


Nem láttam javaslatot.


2022. máj. 19. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A szintetikus olajok jobbak általában. A minősítésből lehet látni, melyik mit tud.

A legolcsóbb szintetikus a MOL kisgépolaja, minden minősítése a legmagasabb. Ilyen kínai gépbe megteszi.

[link]

2022. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont, hogy nem teszi meg a kínaiba! DE szidják itt a kínai kaszákat, hogy így szar meg úgy szar, aztán ugyan nem kizárólag ezen, de többek között ezen is múlik az, hogy nem hosszúéletűek. A MOL olaja a legszutyokabb...



Szintetikus olajat használj, én Castrol Power 1 Racing 2T olajat szoktam használni, ez vált be. A MOL olajával volt problémám és a Stihl állítólagosan szintetikus olajával is.

2022. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem láttál javaslatot,mert ebbe nem kell különleges olaj .
2022. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2

Mint a linken látható, négy minősítő szervezet adta meg a legmagasabb minősítést a MOL olajnak. Ők ebből élnek, hogy bevizsgálnak olajokat, szóval nem járatnák le magukat egy kis cég olajának indokolatlan felminősítésével.

2022. máj. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem, Te azt mondod ami rá van írva, én meg azt, amit tapasztaltam.
2022. máj. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!