Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért sárgulhattak el a erdei...

Miért sárgulhattak el a erdei mályva (papsajt) levelei?

Figyelt kérdés

Idáig minden rendben volt. Én bogarakra gondolok mert csigákat idáig is találtam a tövében, de most azokat nem látok. Bogarakat igen, nem tudom milyenek. Mivel irthatok őket? Ettől sárgulhatott meg a levele?

[link]



2022. jún. 5. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Bogár ilyet nem csinál. Valami talajprobléma. Beleértve, hogy a kutya v. macsek odaszrt, vagy pisilt, és ez felborította az egyensúlyt. Vagy öntött rá valaki valamit, akár tápoldatot is, vagy bármilyen anyagot. Vírusnak is lehet ilyen kinézete, de az meg nem így a bokor közepén jelentkezne. Esetleg: gyomirtózás nem volt ott? A száraz dolog oldalt az mulcs?

Te szoktál máskor is ilyen googledrive-os képeket linkelni? Olyan lassan jönnek be, hogy általában nem várom ki, és ebből adódóan nem is válaszolok. Lehet, hogy más is van így vele, aki tudna válaszolni.

2022. jún. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyobb felbotasú a kép, talan ezért lassú. A kút vizével öntöztem egyszer felülről, de az kb 1 hónapja volt. Nem hinném higy az. Azt viszont nem is tudom hogy a kút vize egyaltalán jó e öntözni, mert inni nemhiszem. Gyomirtas nrm volt ott szzól tőbb méterre. Igen az mulcs
2022. jún. 8. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!