Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lehet e olyat csinálni, hogy...

Lehet e olyat csinálni, hogy minden rózsát, növényt levágok a földdel egy magassággal ebben az évszakban?

Figyelt kérdés

Azért szeretném, mert rendezett kerttel szeretnék elköltözni a házból ez szülői ház, vissza veszi a bank ingatlanfedezetként, nemsokára elköltözünk, és ami nem kell,és amit nem tudtam elajándékozni, azt szeretném így megcsinálni, hogy könnyebb legyen rendbe tenni az udvart.

szerintetek?


2010. szept. 21. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig a leírásod alapján nekem inkább afféle bosszúnak, szándékos rombolásnak tűnik. A növények nagy része, ha közvetlenül a föld felett levágod, elpusztul. A rózsát is kb.20-30 cm-rel a föld felett szabad csak levágni és akkor sem "fűnyírómódszerrel", hanem átgondoltan, a megfelelő szemek fölött, hogy szépen újra ki tudjon hajtani. Ha nem akarod otthagyni a szeretett növényeidet, megértem, kérdezd meg a szomszédokat, kollégáidat, rokonaidat, hogy kell-e valakinek ilyen-olyan növény. Ha végképp senkinek nem kell, akkor inkább hagyd tovább élni őket a kertben, még ha másé is lesz.
2010. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!