Kezdőoldal » Otthon » Kert » Monstera ablo variegata...

Monstera ablo variegata levelén apró barna pöttyök. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg az első Monstera albo variegata gyökereztetett levelem, és észrevettem hogy apró kis barna pöttyök vannak rajta, és foltokba barnul. Lehet esetleg attól hogy 2 napig be volt dobozolva és nem jutott napfényhez, vagy ez valami gomba? Nagyon szeretném megmenteni, mivel elég drága volt, és nagyon szeretném ha nem kéne kidobnom.. Képeket csatolok.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2022. júl. 11. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:
A dobozolás így nem jelentkezne. Lehet gomba vagy tápanyaghiány. Nekem mondjuk van itthon Mister, ha nekem kellene, ezzel próbálkoznék. De lehet persze, hogy nem gomba... Ha vetted, akkor szólj az eladónak, hogy hibás terméket küldött. Ez már a feladáskor is így nézett ki.
2022. júl. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!