Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit csináljak a madagaszkár...

Mit csináljak a madagaszkár pálmámmal?

Figyelt kérdés
Másfél éve kaptam egy kicsi madagaszkár pálmát, szép levelei voltak. Aztán kb 1 éve elkezdte lehullajtani a leveleit, és egy idő után semmi nem maradt. Átraktam egy melegebb helyre(pontosabban a radiátorra), és ott hozott egy kicsi levelet. Jöttek a jó idők, kiraktam az ablakpárkányra belül, és azt az 1 levelét megint lehullajtotta, és semmi nincs rajta. Az ablakban egész nap éri a nap, és eddig nem nagyon locsoltam, mert abban a fél évben, amíg egészséges volt, akkor sem locsoltam szinte semmit. A virágboltban is azt mondták, hogy csak néha kell egy kicsit locsolni. Mit csináljak vele? Locsoljam többet, vagy rakjam el a tűző napról? Egyáltalan mennyit kell locsolni? Azt olvastam, hogy nagyon fényigényes, de lehet az ablakban túl meleg van neki.

2022. júl. 17. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Tápoldatoztad rendesen?

Pár fotót mutathatnál, több szögből.

2022. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!