Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ficus ginseng gondozása,...

Ficus ginseng gondozása, metszése?

Figyelt kérdés
Van egy ficus ginseng nevű növényem, ami már legalább 8 éve kaptam ajándékba. Bár bonsai-ként van számon tartva én nem igazán metszettem, mert nem is értettem hozzá, illetve csak hagytam, hadd nőjön. Mostanra egész nagy lett és egy elég nagy cserépben tartom. A levelei sűrűek, viszont van amelyik levél kicsit aszottabb, hullámosabb szóval gondolom mégse jó neki valami. Heti egyszer locsolom, napfényes helyen van, de bent a lakásban. Elég sok információ van neten, de már nem tudom mi a megbízható.. Ha kell metszeni, akkor hogy álljak neki, honnan tudjam mennyit és hol kell metszeni?

2022. júl. 24. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Pl. videókat keresel a metszéséről a neten. Lehet angolul is, a lényeget úgyis látod.

Tápoldatozni szoktad rendesen, nem a tápanyaghiánytól csúnyák a levelei?

2022. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!