Kezdőoldal » Otthon » Kert » El akarom kezdeni a kerttervez...

El akarom kezdeni a kerttervezői okj-t, van mostanában amúgy szerintetek igény, hogy jó áron tervezzen mondjuk nektek valaki egy kertet?

Figyelt kérdés

2022. aug. 13. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

a kert-tervező mindig is meg fog élni. Csak...akkor az igazi, ha van kivitelező kapacitása is.

Kert-tervezésre mindig van igény, főleg, ha már tud mutatni referenciát..ha ez megvan, tiéd a világ.

2022. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1 Jól mondja, kell a kivitelezés és a referencia is mellé.

De válságba megyünk, szerintem az ilyen szolgáltatásoknak is szűkülni fog a piaca

2022. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keress valami hasznosabb szakmát ahol tuti biztosan találsz munkát ez lehet pont vonz téged de a kereslete nem olyan nagy, hogy bárki hipp hopp sikeres és gazdag legyen belőle. Többre mész ha villanyszerelő vagy asztalos leszel.
2022. aug. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Villanyszerelő meg asztalos, aha... tapasztalat nélkül sehova nem veszik fel. Sokkal jobb a kert tervezés, öntöző rendszert még dobd mellé.
2022. aug. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4.


Te hol élsz?


Bárhova felveszik őket, vagy vállalkozók is lehetnek.


Annyi a munka, hogy hónapokat kell rájuk várni.

2022. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én meg nem találkoztam olyan emberrel aki kertet terveztetett.

Viszont találni egy normális vizveték szerelőt vagy egy jó kőművest akire nem kell hónapokat várni az lehetetlen küldetés.

Lehet a kerttervezés egyszerűbbnek tűnik de nem oldja meg az anyagi problémáid egy olyan szakma ami senkit se érdekel. Ráadásul ebben a gazdasági helyzetben nem nagyon dobálják ki az emberek a pénzt hasonló dolgokra a mostani aszály sem a kert barátja.


Csinálj piackutatást nézd meg mire van kereslet, mely szakmákban van hiány es döntsd el melyik érdekel jobban és vágj bele de ezt a kerttervezősdit nagy ívben kerüld.

2022. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lany vagyok így sajnos sok szakma nem 'fogad be'
2022. aug. 14. 11:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Burkoló lányok is vannak, de nyilván kevés.


Igen, a férfi kétkezi munkákkal (építőipar) lehet most szakítani.


Ki tudja, meddig?

2022. aug. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!