Kezdőoldal » Otthon » Kert » Akik rendeltek már palántát,...

Akik rendeltek már palántát, azt hogy szállítják ki?

Figyelt kérdés

Kiszemeltem néhány különleges növényt, amit helyben biztos nem kapnék, viszont lehet rendelni. Ugyanakkor nem tudom elképzelni, hogy hogy szállítanak ki egy palántát. Azt tudom, hogy van olyan kertészet, ahol saját autóval cserepestől szállítanak, de ahonnan én rendeltem, ott futárszolgálattal szállítanak. De ha ezeket bedobozolják, akkor amire ideér, él még a palánta vajon? Vagy hogy oldják ezt meg?


Köszönöm előre is a válaszokat.



2023. márc. 22. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Normál esetben hétfön csomagolják, kedden meg odaszállítják hozzád. Egy, esetleg két napot minden probléma nélkül kibírnak.

Nem a magyar posta szállítja, szóval nincs hetekig úton!

2023. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj,meg van ennek is a biztonságos módja .
2023. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta veszek így növényeket, palántákat, soha semmi bajuk sem lett.
2023. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit én vettem Starkl-től, ott műanyag dobozba vannak csomagolva, ami direkt erre van csinálva. A cserepet szorosan tartja a doboz, a szárnak meg hagy szépen helyet. Néha a szárat körbevették szalmával, hogy azon belül se tudjon mozogni. Többször rendeltem több növényt, de mind épségben megérkezett. :)
2023. márc. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gyökeret körbeveszik nedves vattaféle valamivel, meg még nedves papírtörölközővel. Körülötte meg a darálóból kijött papírral, hogy ne mozogjon.

Februárban meg szárazon vannak a gyökerek, mert még nincs meleg.

2023. ápr. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!