Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha a kutat letakarom és...

Ha a kutat letakarom és teszek rá virágot, gyepszőnyeget akkor azt látják?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy fogják ellenőrizni de én biztos nem fogok adózni a kútra is. Arra gondoltam letakarom és lesz bent egy szivattyú. Nem tudom hogy csak kijönnek körbe néznek és kész vagy van valami fasza műszerük amivel megtudjak nézni?

2023. márc. 30. 15:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk van egy hagyományos kút és egy kézi pumpás (nem tudom a pontos megnevezést, interneten keresgéltem). Egyik sem jó, egyiket sem tudjuk használni. Az önkormányzattól (falu) még nem kaptunk tájékoztatást, de valamikor érdeklődünk, mert semmiről sem szoktak tájékoztatni.

Bejelentem mind a kettőt, ha kell. Csak szemétségnek tartom, hogy nincs benn víz, nem működik, nem tudjuk használni és mégis fizethetünk majd utánuk.


Egyetértek az 5-ös válaszolóval, az egyenes út a legrövidebb. Nem éri meg kockáztatni, főleg hogy tényleg ennyire modern eszközökkel bőven tudják ellenőrizni, hogy valóban van-e kutad vagy sem.


Nem szeretem a politikát, sőt utálom. Nem szabad elfelejteni az ilyen dolgokat sem és majd a legközelebbi választáson az eltelt éveket érdemes számba venni, hogy mik is történtek valójában.... Az alapján meghozni a döntést, hogy hova tesszük azt az x-et, nem pedig a választás előtti pénzosztás miatt dönteni.

2023. márc. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
Az ATV is foglalkozott a dologgal: [link]
2023. márc. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%

A videóban elhangzik hogy néhány jegyző szerint kitolták a határidőd 2028-ig.


Vagyis nem kizárt hogy csak az ijesztegetés meg hogy minél többen bejelentsék, amit 2028-ig minden évben eljátszanak majd hogy 2028-ra tényleg csak pár százan maradjanak akik nem jelentették be, őket meg már közfelháborodás nélkül megtudják büntetni.

2023. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!