Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fűszegélynyírót szeretnék...

Fűszegélynyírót szeretnék vásárolni. Akkumlátorosat vagy elektromosat vegyek?

Figyelt kérdés

Családi házban lakunk, minden be van parkosítva, ehhez fel is készültünk kerti gépekkel. Van két fűnyírónk, fűkaszánk, sövényvágónk, de az árokmederben nem tudjuk mivel levágni a füvet, sajnos az elmúlt évben érthetetlen okból az útfelújítás során markolóval mélyítették.Ehhez szeretnék, és csakis ehhez, fűszegélynyírót venni. Nem tudom melyik lenne a megfelelőbb, az akkumlátoros vagy az elektromos. Hosszabbítóval tudunk áramot kivinni, tehát elektromosat is tudunk ott használni. Viszont a lehető legolcsóbban szeretném megúszni úgy,hogy persze megfelelőt vegyek.

Köszönöm ha javasoltok bármit!



#fűnyírás #alkalmasság #meredekárokban
2023. ápr. 1. 18:28
1 2
 1/14 nemaRendőrség ***** válasza:
72%

Ha márkahű vagy akkor az aksis jobb választás.

Ha van már egy csomó bosch/makita stb terméked pár aksival akkor egy aksi nélküli fűkasza kb egy árban van egy minőségi hosszabbítóssal

2023. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Akkumulátorost.
2023. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha van fűkasza akkor miért nem azzal próbáljátok? Nálunk a közmunkások azzal szokták vágni az árkokban?
2023. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha Makitához van akku szetted akkor a Makita DUR369-et tudnám ajánlani.


Akksisból ez az egyetlen ami ér valamit. Viszont ha akksit és töltőt is kell hozzá venned akkor már elég húzós..


[link]

2023. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem fűkaszálok,nö vagyok. A fűkaszás családtag csak hétvégente tud segíteni,úgy gondoltam ezt megoldom én így :)
2023. ápr. 1. 20:17
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
miért nem fűkaszálsz ? 13 éves lányom simán használja ő 170cm és 55kg
2023. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ráírva,női fűkasza.Az én lényom is úgy kaszál,mit 1 férfi.
2023. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Két porckorongsérvem van,ezért kizárt hogy egy nagyméretű fűkaszát magamra akasszak. Ez nem hozzáállás kérdése,nem gondolom hogy ez kifejezetten nőknek,sőt,fejlődő gyereklánynak való munka.
2023. ápr. 1. 22:34
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszabítóval nem nagy táv, akkor nem szórakoznék akkussal, mert többnyire az állásban fog megdögleni az akku.
2023. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2023. ápr. 1. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!