Kezdőoldal » Otthon » Kert » Akinek 40 éve bejelentett...

Akinek 40 éve bejelentett kútja van, azt ugye nem kell újra bejelenteni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
A most fúrtat sem celszeru
2023. ápr. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Azt kell bejelenteni, ami eddig nem volt bejelentve.

Mondjuk, ha nincs papírod a bejelentésről, akkor nem árt utánanézni, hogy tényleg benne van-e a nyilvántartásban. (Viszont ha nincs, akkor máris tudni fogják, hogy van egy kutad...)

2023. ápr. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Az sem mindegy hogy fúrt vagy ásott kút.

Jelensd be mert ha elkezdenek drónnal ellenőrizni megtalálják.

2023. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Aruld el hogy talaljak meg ha pl epuleten belul van?

Marha sok energiaja van az onkormanyzatoknak erre...

2023. ápr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
lófszt se érdekel. Ezért nem érdemes bejelentéssel bíbelődni.
2023. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez maradjon meg december végére.Má bocs,az ásott kútból nem olyan nedves vizet szivatok ki ?Ez a sok lökött,agyon képzett sem tudja mit,miért is kell most jelengetni.
2023. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fúrt kút, van róla hivatalos papírunk, de még a rendszerváltás előtt, a Tanácsnál állították ki. Ezért kérdeztem. Sztem fotó van róla, mert 60 éves, és azóta többször készítettek légi felvételt a környékről.
2023. ápr. 4. 13:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van papírod akkor védve vagy, abban az esetben is ha valamiért nem lenne benne a mostani nyilvántartásban.
2023. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, senki nem fogja ellenőrizni, hogy melyik kertben van fúrt kút. Semmivel nem foglalkoznak. A szomszédunk illegálisan épített egy házat, lement a per évekkel ezelőtt, ahol kötelezték a bontásra, máig sem bontatta le, hanem még benne lakik! Senki nem szólt hozzá azóta egy szót sem. Ha ilyennel nem foglalkoznak, szerintetek egy kút érdekelni fogja őket?
2023. ápr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy senki nem fog vele foglalkozni, de mi van, ha mégis? Pl. ha a szomszéd hivatalos feljelentést tesz, akkor ezt hivatalosan ki kell vizsgálni. Nem kizárt, hogy az állam fog működtetni ilyen feljelentő vonalat, és az önkormányzatnak adják át kivizsgálásra. Azt meg semelyik dolgozó nem fogja megkockáztatni, hogy hamis eredményt adjon.

(Nekem is van kutam, igaz, nem használom, de nem is jelentettem be.)

2023. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!