Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen fűkaszát vegyek kb. 50...

Milyen fűkaszát vegyek kb. 50 ezer forintig?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 11. 10:56
 1/9 A kérdező kommentje:
Max. 600nm területet kellene vágni vele.
2023. ápr. 11. 11:01
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

én hecht 152 bts fűkaszát vettem kb 60 ezerért 2 éve, szerintem egy korrekt középkategóriás gép, 52ccm szóval nem szenved nagyobb fűben sem

600nm-re nem feltétlenül kell ilyen nagy. praktikerbe lehet venni al-ko gépeket olcsón, arról is jókat hallok. van 50 ezerért 22ccm-es

2023. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Hyundai HYD-415B


Ezzel sem nyúlsz mellé, általában 40 körül lehet kapni.

2023. ápr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az offért.

2# Mekkora területet nyírsz vele? Már sokadik embertől hallom a Hecht-et a jó ár-érték arány és a szerviz háttér miatt, én is most tervezek venni egyet, de nem tudom eldönteni mekkora kéne hozzánk.

2023. ápr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

+1 a Hyundai-ra. Az enyém még bejáratós, 33-ast kevertem bele (1,5dl ELF fullszintetikus 5l 100-as benzinbe), másfél tanknál tartok, és elég nagy területet ledobtam vele úgy, hogy túlféltettem, gyakorlatilag köpi az olajat a kidörgőn. A vége felé párszor rövid időkre nyélgázon kapta, hát értelme nincs fullra húzni, kicsit kevésbé ordítósan is ugyanaz a fordulat, ugyanaz az erő, mész mint a barom. Mondjuk a régi Einhellről maradt 2,4mm kockadamilt koptatom, szórásvédőt nem raktam fel, és a damilfej is Stihl 25-ös. A szarvait kicsit hajolgatósnak éreztem, átraktam rá az Einhell kormányát mindenestül, a kis csillapító gumival... Igaz, hogy 26-os szárra való, ennek meg 28-as, de szódával, nagyon óvatosan egyformán húzgálva a csavarokat jól fog és talán nem feszül számottevően.


A gyári heveder valami iszonyú debilség, sehova nem tudod felvenni, pont kuka, mint a szokásos keverőedény is. Nem tudom, melyik fajra készült, de hogy emberre nem, az egészen biztos. Szóval egy rendes heveder kell hozzá, meg a gyári damilfej is inkább vésztartaléknak jó, mindenképp a két nagy név valamelyikébe megérős betolni párezret (igazából a Husqvarnáé sokkal könnyebben kezelhető, csak azt elkoptattam egyet, most a Stihlt használom el, mielőtt veszek egyet-kettőt).

2023. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#4 kb 2000 négyzetméteres területet vágok vele gond nélkül

én csak ajánlani tudom, 60 ezerért 50ccm-es

2023. ápr. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszi, akkor hasonló... 1800 nm-t kellene kb. nyírnom vele, lejtős, hepehupás és nem nyírom 1-2 hetente, így azért erős gépet keresek.
2023. ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én magam még nem dolgoztam Hecht géppel, de itt a GYK-n igen sokan szidják. Egy unokatestvéremnek is volt, hát nála is csak fél évet bírt, nem nagy területen. De persze, lehet, hogy ebből is egyik példány ilyen, másik olyan, mint a többi kínainál. (Tudom, csehek gyártatják, de Kínában.)
2023. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
hát igen ezen az oldalon csak stihl meg husqvarna jöhet szóba minimum 250 ezerért még akkor is ha csak az árkot kell lenyírni
2023. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!