Kezdőoldal » Otthon » Kert » Budapesti piacokon lehet már...

Budapesti piacokon lehet már paradicsom és paprika palántát venni?

Figyelt kérdés

Nagyjából milyen árban vannak? Frissen fogyasztásra alkalmasakat keresek, nem főzéshez, vagy eltenni.


Kertészetben ezer forint felett láttam, de ez nekem sok.


2023. ápr. 25. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem pesten, de vidéki piacon már láttam. A nagyobb paradicsom palánta 500Ft/db volt. Pesten gondolom kicsit több.
2023. ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Debrecenben 300-ért láttam.
2023. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy árulnak már. Én több, mint egy hete láttam. Olyan nagy kínálat mondjuk még nem volt, de most már egész biztosan többen árulnak.

Várj legalább hétvégéig, utána vegyed, most még akármi is lehet.

És ha több darab kell olcsón, akkor ne poharasat vegyél, hanem szabadgyökereset. Később terem két héttel, de összességében több termést tudsz leszedni róluk, mint egy túlnőtt, virágos dobozosról. Ami virágos, azt nem szabad megvenni, mert termést hoz, mielőtt rendesen begyökeresedhetne, és addig nem fejlődik. Szabadgyökerűek tavaly 60-80 Ft közt voltak.

2023. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már sok van a piacokon.Ezek mind fóliában neveltek.Ha nem fóliába rakod,úgy vissza esik,hogy a szabadon neveltek előbb fognak termést hozni.
2023. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szinte mindenhol van már.
2023. ápr. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!