Kezdőoldal » Otthon » Kert » Gyepszőnyeget lerakni meddig...

Gyepszőnyeget lerakni meddig lehet ?

Figyelt kérdés
2023. máj. 2. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Hova?

Bármeddig lehet.

Egyik szomszédunk megunta a vacakolást a gyomokkal és simán leszedte a füves réteget és újra tetette év közben. Akik körülöttünk építkeznek ott az év minden szakában tesznek le gyepszőnyeget.

Csak figyelni kell arra hogy ne száradjon ki és ha melegebb, szárazabb az idő gyakrabban kell locsolni.

2023. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 de úgy tudom melegben kiszárad
2023. máj. 2. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Igen. Ezért írtam, hogy figyelni kell rá és megfelelően locsolni.
2023. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem május után már kínos. Megmaradhat, de rengeteg munka (öntözés) kell hozzá, a napi 1 nem mindig elég. Majd szeptembertől lesz megint erre való az idő.
2023. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tavasztól őszig bármikor, az első 2-3 hétben napi 3-szor kell öntözni amíg legyökeresedik. A vetett fű az amit inkább tavasszal vagy ősszel célszerű.

Nekem július elején fektették le minden rendben volt.

Viszont nagyon sok meló hogy ugyanolyan szép maradjon minden évben mint az elején.

2023. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!