Kezdőoldal » Otthon » Kert » Dísznádam többéves szálait...

Dísznádam többéves szálait (elszáradva).. ha nem vágom ki, hátrányos lehet- e az további nádak fejlődésére?

Figyelt kérdés
Szándékom szerint én nem vágnám ki, azt szeretem, ha minél több van... Minél tömegesebb....
2023. máj. 3. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek elhalt részek, nincsenek összeköttetésben a tővel, tehát teljesen mindegy, ott vannak-e, vagy sem. Kicsit esetleg árnyékolnak, de annyira nem, hogy probléma legyen.

Csak nem szép a száraz nád.

2023. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem,de nem lesz annyira szép
2023. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Érdekes hogy nekem most az számít hogy minél több nád legyen az száraz vagy nem száraz engem például nem is zavar nekem tetszik a száraz nádszál is...

2023. máj. 5. 09:46
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze lehet hogy később majd ritkítom... Vagyis azt már azokat kiszedem Vagy legalábbis egy részét

Mostanában kezd majd úgy jobban el terebélyesedni.... Mostmár aktuálisan körülbelül 30 kis nád kezdemény bújt ki a földből amik most picik....

Régebben még olyan két három új hajtás szokott lenni....

Vagyis szerintem egyre nagyobb mértékben egyre több új kishajtás lesz... Tök jó

2023. máj. 6. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Majd ha elterjed, és más növények alá megy, akkor nem örülsz annyira. :)

Ezért szokták leásott "kerítéssel" körbevenni.

2023. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyan helyen van hogy egyelőre még nem sok vizet zavar... A kerítés még egy kicsit odébb van de ha így be gyorsuló fejlődése akkor hamarosan lépéseket kell tenni... Vagyis tudatosan kell beszorítani egy bizonyos területre... Addig viszont hadd szaporodjon amennyire csak bír mert szeretem hogy van
2023. máj. 7. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!