Kezdőoldal » Otthon » Kert » Elvethetem most azt a sárgarép...

Elvethetem most azt a sárgarépamagot, ami korainak van titulálva?

Figyelt kérdés
Tárolni nem akarom, hanem elfogyasztani, mihelyt akkora.
2023. jún. 1. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Ilyenkor ha élvezed, kikel már gyorsan kiég bármennyire locsolod.

Majd jövőre.

2023. jún. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na, szépen vagyok, még sárgarépa se lesz, se pasztinák, de az uborkával is gondjaim vannak.
2023. jún. 1. 13:56
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly vetettem ilyenkor sárgarépát, és őszre egész szép sárgarépák lettek belőle.
2023. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azóta rátaláltam, hogy lehet bizony. Most keleget egy fajta, de még vetek is erre föl.
2023. jún. 1. 14:45
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a cukorborsó helyére fogunk ültetni.A cukorborsó sok nitrogént nyom a talajba,ezért őszre szép sárgarépák foknak itt nőni.Tavaly is így volt.
2023. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet, de nekem is az a több éves tapasztalatom, hogy május második felében vetve is hatalmas szerencse kell hozzá, hogy ne égjen ki. Most meg már június van... Hiába megy rá a csepegtető öntözés folyamatosan, nem akarnak nőni.

A neten minden hülyeséget írnak, nem kell elhinni a negyedét se.

Mondjuk, én is pont ma vetettem pótlásnak a meglévő sorokba, ahol a mindenféle jószágok "kiritkították", de ez egy viszonylag árnyékos hely, melléképület északi oldalán, szóval itt talán még lesz egy kis esélyük.

2023. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Ahhoz még szóljatok hozzá, legyetek szívesek, hogy nem késő-e a ládában nevelt hagymapalántát kiültetni. Nem találok időpontot. Ilyen évem még nem volt hogy ennyire pocsékul álljak.
2023. jún. 1. 16:55
 8/13 anonim ***** válasza:

Minek nevelted palántának? Az nem szokott olyan jól sikerülni, mint helybe duggatva, márciusban. Azért nem találsz időpontot, mert ez egy értelmetlen dolog.

Ültesd ki, ha már megvannak, és helyed is van, mert ha nem ülteted ki, akkor kuka. Így legalább valami apró hagymád lesz majd, jó esetben még közepes is.

2023. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Magról!
2023. jún. 1. 17:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt se kell palántázgatni.

Húzol ki sort március közepén,beleszóród,visszahúzod a földet aztán várd a joszerencset

2023. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!