Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen fűkaszát érdemes venni...

Milyen fűkaszát érdemes venni hosszabbtávra amihez van alkatrész is és nem straus minöség? Nézegetek stigákat is, de kitudja, hogy van-e lesz-e hozzá alkatrész. Kínaihoz legalább van olcsón és dögivel.

Figyelt kérdés
2023. jún. 3. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100E alatt mind lutri. 9 évig használtam egy Einhell-t, össz-vissz egy karbicsere volt a baja annyi idő alatt, a mostaniakról viszont olvasok mindenfélét. Tavaly vettem egy Güde-t, a szórásvédő burkolat 2 használat után letört, vettem rá egyet a piacon, azóta nincs baja, de nem egy meggyőző minőség.
2023. jún. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem McCullogh van, jó kis gép, 3 éve nyúzom, csak tankolni kellett eddig.
2023. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fuxtec. Kb. a legjobb kínai. (Az árban is meglátszódik. De a Jófogáson szokott valaki olcsóbban árulni új gépeket.) A piacról tudsz hozzá szabvány kínai alkatrészeket venni egy ezresért.
2023. jún. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!