Kezdőoldal » Otthon » Kert » Virágzik a kaktuszom, mit...

Virágzik a kaktuszom, mit kell ilyenkor tenni vele?

Figyelt kérdés
picike kaktusz apró virágokkal, lakásban tartom két ablak között...

2023. jún. 6. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézegetni kell, és örülni. Mi mást kellene?

Öntözni ugyanúgy kb. havonta, mint egyébként. Évente vagy kétszer tápoldatozni, megfelelő tápoldattal. Ennyi.

Régóta van ott? Mert két ablak közt nyáron, déli oldalon lehet 60 foknál melegebb is, amitől meg fog főni. Télen meg megfagyhat, ha bejön egy igazi hideg időszak. Nincs neki jobb helyed?

2023. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs, de a belső ablakot nyitva szoktam hagyni a nagyon meleg időszakban, már két éve ott van, sosem virágzott, csak azt hittem több vizet igényel ilyenkor vagy valami
2023. jún. 6. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, több vizet igényel, az biztos. A kérdés az, hogy mihez képest... Ha már két hónapja nem öntözted, akkor virágzáskor mindenképpen...

A virágzásnak feltétele a teleltetés. Azaz, hogy szárazon és hűvös helyen teleljen.

2023. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kint van az ablak párkányon,most kezd vírágozni.
2023. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elolvastam a kérdés és kattintottam én is annyit akartam írni mint 1-es.

"Nézegetni"

2023. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!