Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy termeszek akáccsemetét...

Hogy termeszek akáccsemetét vagy honnan lehet beszerezni?Igaz hogy lekell tépni egy kicsi ágát és azt beültetni a földben és gondozással igyis lehet?

Figyelt kérdés
Elnézést csak nagyon botfülű vagyok még

2023. aug. 31. 01:04
 1/7 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Fillérelért árulják jófogáson.
2023. aug. 31. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, én is ezt akartam írni, hogy a Jófogáson tudsz olcsón venni. Most ugyan csak néhány hirdetés van, de mire eljön a szezonja, rengeteg lesz.

Ha még azt a pár forintot is meg akarod takarítani, akkor meg magról vetsz, így csinálják a termelők is.

Vagy ha csak néhány kell, az utak mentén mindenfelé akácbozótok vannak. Tavasszal kimész egy ásóval, és annyi sarjat ásol ki, amennyit akarsz. Egész kevés gyökér is elég az életben maradáshoz, ha kellően visszavágod az ágakat.

Ágat gyökereztetni azért nem egyszerű.

2023. aug. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az nem fog kigyokerezni de úton útfélen találni csemetét a határban
2023. aug. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azabaj hogy külföldön élek,így a jófogás számomra nem jó.

Utánanézek majd hogy hátha szezonban a környéken is árulnak.

Köszönöm mindenkinek..

2023. aug. 31. 13:31
 5/7 A kérdező kommentje:

És mégegykérdésem lenne ha már ilyen normális válaszokat is lehet kapni gyakori:D

Inkább ősszel vagy tavaszal jobb a csemetèt ültetni?

2023. aug. 31. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendes gyökeres, akkor ősszel. Ha nincs rendes gyökere, hanem sarj, akkor tavasszal, hogy mielőbb gyökeresedni kezdjen.

Ha külföldön élsz, akkor lehet, hogy főbe lőnek, ha ilyen invazív fajt telepítesz. Nagyon sok országban nem tűrik el az akácot, és büntetik az ültetését. Ennek nézz utána.

2023. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Áh értem,köszönöm szépen.

Azért jól néznénk ki ha falura a saját telkemen nem engednék meg(nem erdőt szeretnék telepiteni😆)

2023. aug. 31. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!