Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fűnyíró kint maradt esőben,...

Fűnyíró kint maradt esőben, nem indul?

Figyelt kérdés

Egy benzines önindítós, 5.5 lóerős önjárós fűnyíróról van szó

Briggs and straton motor


Esőben kint maradt azóta nem indul


Ami megtörtént:

Benzin csere, karburátor 2x szétszedve, több mint egy hónapja nem indul


Ha benzint fecskendezek az égéstérbe felpörög szépen, szóval karburátor körül van a hiba,


Szerintem nem ad benzint a karburátor,

Mármint gyertya teljesen száraz akármennyit húzom, indítom, karburátorját már többször beállitottam, hátha az állt el, fel se pörög és teljesen száraz maradt a gyertya, minden gáz adási módnál, negyedenként lett kitekerve a karburátoron a levegő csavar, ->de száraz maradt gyertya ha gyertya kivolt szedve akkor a kezem is száraz maradt, nem ad benzint,

Karburátoron egy levegő csavar van többi a a járás módokon állít

, tömítések augusztus elején voltak cserélve


Mi történhetett vele szerintetek?


illetve mit tehetek meg rajta, teljesen új karburátort nem akarok mert briggs and straton a motor és nem olcsók az alkatrészei..



2023. okt. 9. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A benzincsövön folyik a benzin? Az ülepítőt ha leveszed a karbiról áll benne a benzin?
2023. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha önjárós, akkor valami kell hogy vezérelje a motort. Nos ezt a vezérlést nézném meg, mert ez hibalehetőség.
2023. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ha benzint fecskendez a hengerbe akkor beindul, vagyis nem az elektronikával van a baj!
2023. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jogos, a benzincsövön folyik a benzin, a karbi aljában van benzin ,

ha valaki kíváncsi motor száma

128807-1525-21 briggs and stratton oldalán megtaláltam, de nem tudom h pontosan melyik ábra lesz a karbirol,( van 3 ) ennek egy beállító csavarja van ami a benzin/levegőn állít, (nem a motor járásán)

Fényképet is tudok küldeni ha segít

2023. okt. 10. 08:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg hogy féktisztítóval beindítod, és mindig mikor leállna megint fújsz egy kis féktisztítót ahol szívja a levegőt. így járasd egy-másfél percig, hátha fölveszi a benzint.
2023. okt. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom,
2023. okt. 10. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!