Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan kell kifújni a vizet a...

Hogyan kell kifújni a vizet a csepegtetőrendszerből?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy komoresszorral, de a kopresszor végét hogyan szokták illeszteni a csö végere, vagy pontosan hogyan zajlik ez? Vagy mással is lehet?

2023. okt. 11. 09:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A víz bevezetésénél kell a kompresszor csövét feltenni, hogy végig a kerti részen ki tudja fújni levegővel a csövekben levő vizet.

Lehet mással is csak az nehezebb. Sima pumpával is kinyomhatod a vizet a csőből, a lényeg, hogy ne víz legyen benne mert akkor szétfagy az egész a télen.

2023. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
És persze a csepegtető cső túlsó végeit ki kell nyitni.
2023. okt. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
#2 Igen, jogos, ez fontos!
2023. okt. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Gyereked van-e?

Ugyanaz a metódus. Van egy lyuk, azt be kell tömni hogy ne szivárogjon. Ha ennyit nem tudsz megcsinálni, akkor hogyan tudsz egy kenyeret megkenni magadnak?

2023. okt. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
#4 Ha nem tudsz értelmes választ adni egy értelmes kérdésre akkor minek írsz ide bármit is? Kötözködni menj a politika rovatba!
2023. okt. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
Bocsánat, nem akartam én kötözködni, csak nem tudom felfogni hogy egy ilyen egyszerű dolgot miért nem tud valaki megcsinálni. Ott a tömlő vége amin a lyuk van. Rányomja a kompresszor pisztolyát, összefogja és nyomja bele a levegőt. Ennyi.
2023. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

#6 Nem tudja. Azért van ez az oldal, hogy itt ilyet is meg lehessen kérdezni. Ha túl egyszerű a kérdés akkor lapozol és nem válaszolsz.

Sokkal értelmesebb az az ember aki felismeri, hogy valamit nem tud és keres rá olyat aki elmondja mit tegyen ahelyett hogy nekiáll valahogy és ezzel tönkreteszi, mint aki az idejét fecsérli azzal, hogy beszólogasson valakinek aki csak feltett egy kérdést és segítséget kért a megoldáshoz.

2023. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
Elmondtam. Kétszer is. Te meg csak papolsz össze-vissza. Akkor ki is adott használható választ?
2023. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes valaszokat. Igen, egyszerünek tünik. Egy kompresszor kb x ezer Ft. Mondjuk lehet kölcsönözni is. Igaz van a kompresszor végén jobb esetben valamilyen csatlakozó. De szerintem ha a levegőt beküldjük es az útját állja valami, mondjuk a viz akkor a levegő vissza fog fordulni. Ha a levegő nem tud visszajönni akkor kinyomja a vizet. De ahhoz légmentesen kéne zárni a bemenő nyilás. Namost a gyerek segge ettől azért messze van. Gondoltam van valakinek bevált módszere
2023. okt. 11. 14:26
 10/17 A kérdező kommentje:
Nos megkerdeztem egy szakembert, van valami csatlakozó amit ra lehet tenni a cső végere
2023. okt. 11. 14:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!