Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen csemege szőlőt ültessek?

Milyen csemege szőlőt ültessek?

Figyelt kérdés
Feheret es edeset szeretnék. Kerem olyan valaszoljon akinek van is olyan amit ajánl..

nov. 12. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:

a fehér csemege szöllő fajták macerásak.


Űltess ottelot azt még permetezni se kell ha nincs extrém sok eső

nov. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az Ottelo az piros. Azt nem akarom
nov. 12. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:
ajánlom figyelmedbe ezt a videót: [link]
nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi a bajod a piros szőlővel? Antikommunista vagy? :)

Mert íz alapján nem fogod tudni megmondani, hogy melyik milyen színű. (Az Othello amúgy nem piros, hanem kék.)

Még egy fontos kérdés:

Hajlandó vagy normális növényvédelmet végezni, vagy csak elülteted, aztán ha lesz termés, megeszed, ha nem lesz termés, akkor veszel a boltban? A fajtaválasztáshoz ez is fontos, hogy jó szőlő legyen, vagy igénytelen.

nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első hogy finom legyen. Teli magokkal savanyú rágós héjú az nem kell, ingyen sem. A legtöbb amit vettem azok ilyen szarok. Ezert gondoltam higy vegre ültetek egy olyan amit meg is tudok enni és kedvelem is. Az higy figlalkozni kell vele az rendben van. Nem akarok hektárokat, magamnak otthon megenni semmi más. De rengeteg fajta van.
nov. 27. 09:18
 6/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb szőlőfajta teli van magokkal, és ami valamennyire betegségeknek ellenálló, annak általában a héja is rágós, ettől nem érzékeny.

Nem tudom, ezek bármelyike miért probléma. A szőlőt nem úgy kell enni, hogy szétrágni minden alkatrészét. Ezek szerint szőlőt enni is meg kell tanulni. :) Én erre soha nem gondoltam. De soha nem is harapok rá a magokra.

Nem tudom, létezik-e olyan, ami magmentes is, és nem is rágós héjú. Leírásokban biztos lehet találni, de ilyesmikre az emberek nem nagyon szoktak odafigyelni, ezért nem biztos, hogy valaki ebben itt tud fajtát ajánlani. Én csak simán jó ízűeket tudnék.

nov. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!