Kezdőoldal » Otthon » Kert » Most láttam Tescóban hogy...

Most láttam Tescóban hogy ilyen kis fenyőfa szerű növényeket árulnak tök jó áron. Megnéztem a hátulján és a fajtája oregoni hamisciprus. Ezt a növényt lehet beltéren szobanövényként is tartani vagy ki kell ültetni?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert orchideák és hasonló szobanövények között volt elhelyezve. Elég kisméretű, olyan tuja szerűség azért tartom gyanúsnak hogy bent kibírná e.

nov. 20. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha 50 méternél magasabb a szoba, akkor sem biztos. A kertészeti változatok is 10 méter felettiek.
nov. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kültéri növény, ebből adódóan szobában pár héten belül lehullanak a levelek.

A Tesco nem kertészeti áruház, minden növényt egy csomóba raknak le, ahol éppen hely van. Ha pont egy tonhalkonzerv mellé teszik, ez még nem azt jelenti, hogy vízinövény.

nov. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!