Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vettem egy "Alokasia Low...

Vettem egy "Alokasia Low Rider" növényt (google-ön azonosítottam be, mert nem volt neve), szerintetek kibírja majd egy nem olyan fényes lakásban? Főleg ugye télen dehogy van sok fény... (nem kerti, benti) Nagy már, nem kicsi.

Figyelt kérdés
jan. 8. 19:46
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

Így néz ki, csak az enyém több levelű (már van benne egy 2. tő, még kisebb levelekkel, még növésben van az a tő)

jan. 8. 19:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a szobai viszonyok mennyire térnek el az üvegházitól. Nyilván ablak közelébe kell tenni, sőt talán a páraviszonyokkal is kell törődni. Ezt úgy szokták megoldani, hogy egy nagy és magas peremű műanyag alátétbe sóder tesznek és arra állítják rá a cserepet. Az alátétbe öntött víz ne érje el a cserepet, így a felszálló pára némileg párásabb környezetet fog biztosítani.
jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fényigényes. Nálad legfeljebb az ablak előtt fogja bírni valamennyire.
jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!