Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyibe kerül kb. 200 m2-et...

Mennyibe kerül kb. 200 m2-et lemurvázni?

Figyelt kérdés

Számlával együtt. Gondolom tömörítik is. Hiába gugliztam rá, külön murvázásra nincsenek fent (naprakész) árak. 5 centi vastagon kb.

El nem tudom képzelni mennyibe kerülhet, 50 000 ft vagy 1 millió...


jan. 30. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
csak a murva lesz magában 150ezer...
jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

200 m2 , 5 cm vastagon, az összesen 10 m3 murva. Nézz körül a hozzád legközelebbi tüzépeken, melyik fajta milyen árban van, rendeld meg házhozszállítással, és ennyi, csak egy gereblyével szét kell teríteni a kupacot! Ha nem akarod, hogy kinőjjön közte a gaz, akkor érdemes alá leteríteni geotextíliát, tüzépen az is kapható, de akár kertészetekben is, vagy Praktiker, Obi

Amúgy nem olyan drága, kb. 5-7 ezer Ft/m3 körül van a murva, a geotextília árát nem tudom, de nem nagy összeg!

jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

5 cm az nagyon kevés. Ha autóval rá akar menni az ember, akkor 15 cm-t szoktak tenni.

És 30 m3-t kézzel elteríteni, hááát... Erre mondaná a viccbéli cigány, hogy ez női munka.

jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
10 köb az nagyjából majdnem egy nyergesbillencs. 12-13 egy kocsi. 4 éve 120 ezerért vettem ennyit, és 90 volt a munkagép a terítéshez
jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendes áfás számlával akkor 500 000 ft körül lehet?
jan. 30. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az közelítőleg reális lehet.
jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Amikor gyerek voltam, ‘90-es években, nem számított, hogy a murva teherbíró legyen, de amúgy se volt semmi baja, amikor ott állt a kocsi, a garázs előtti placc vékonyan volt murvás, néhol maga a föld látszott ki!
jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért tükröt ne felejts csinálni neki.Legaláb 15-20 centi vastag rá csináld és nyugodtan lehet 25-30 köbméter mert ülepedni is fog.
jan. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!