Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kerti tároló házról? Honnan érdemes rendelni? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Csináltunk kb 3 éve egy garázst. Vasból lett hegesztve a váz, teljes beton az alja és lemezes minden oldala és a teteje. A mai árakon ezt a honlapot nézve olcsóbb, mintha sajátkezűleg lenne készítve.


[link]



febr. 8. 19:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Kezd kevés lenni a hely a kis melléképületben. Garázsokban pedig két autó van. Ezért nézegettem ilyen kerti házat, amibe lehetne pakolni.
febr. 8. 19:32
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olcsóbban te sem hozod ki.
febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem. Ezért is írtam a kérdés alatt, hogy saját készítésű garázs ilyen méretben is szinte került ennyibe kb 3 éve.
febr. 8. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, lehet-e valamire figyelni. Az áron kívül. Mert tüzetesebben átnézni csak akkor tudod, mikor elhozták.

Két kollégámnak is van hasonló. Különböző lengyel cégektől rendelték meg, és meg vannak elégedve.

febr. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért olcsóbb, mert ki van spórolva belőle minden anyag.
febr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rengetegen használnak ilyet, de ált. inkább garázsnak vásárolják, teljesen korrekt, annyi, hogy ennek is szükséges nyilván egy beton alapot csinálnod. Tárolónak inkább fém kertitárolót szoktak vásárolni, ennél lényegesen esztétikusabb, azonban azok eléggé nyeke-nyókáknak tűnnek, főleg mikor elkezded összerakni, viszont nekem is van belőle kettő, az egyik 5 éves, a másik 8-9, mindkettő teljesen egyben van azóta is, nincs kopás, rozsdásodás, semmi probléma nincs vele. Ilyen, amit linkeltél, több ismerősömnél is van, nem panaszkodtak rá!
febr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem igazán érdekel az esztétika :) Funkcióját töltse be és hosszú legyen az élettartama, ezek a fontos tényezők nekem. Néztem kerti tárolókat is, de azok többnyire kisebb méretűek.


Ez az oldal 4 megoldást javasol a garázs aljának kivitelezéséhez.

Az első megoldásnál az aljat beton kiöntésnél méretet ír szélességben, de milyen mélyen kellene betonozni? Vasrácsot is kell tenni bele betonozás közben?

[link]

febr. 9. 13:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Minekután nem állsz rá a vassal, hisz csak tároló lesz, elegendő egy 10-15cm-es lemezalap, vasháló okvetlen nem muszáj bele ilyen esetben, de nem árt, ha van benne, úgy ha mozog is, együtt mozog, nem törik! Én vasalnám a helyedben.
febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!