Kezdőoldal » Otthon » Kert » Daewoo láncfűrész vélemények?...

Daewoo láncfűrész vélemények? Praktikerben 40 000 forint, 50 köbcentis?

Figyelt kérdés
márc. 7. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen mindegy, hogy mi a neve, azok mind kínai gyártású, hobbi felhasználású gépek.

Ennyi pénzért, rendes láncfűrész nincs.

Nyilván működni fog, tudsz vele vágni, de rövidtávon is már bajok szoktak vele lenni. ( láttam már ilyen fűrésznél 2 tank vágás után centis mélységű vezetőlemez kopást)


Minden alkatrésze pillanatnyi működésre van tervezve, gyenge anyagminőség, elnagyolt összeszerelés, sokszor fellazuló csavarok is előfordulnak.

Én nem ajánlom megvételre, de az én vagyok.

Ha mégis ilyen gép mellett döntesz, fontos a nagyon jó minőségű 2T olaj, lehetőleg fullszintetikus, márkát én nem mondok, mindenkinek megvan a kedvence, 1:40 arányba keverve.

A fűrészt lehet használni bátran, nagyobb fában is, de egyhuzamba max. 30-40 percet vágj vele, hiába fémházas, nem olyan tökéletes a hűtesük azért ezeknek.

A gyári kínai gyertyát már az összeszerelés után kidobhatod, valami minőségi NGK-t ajánlok, gyakori ezeknél, hogy melegen a kínai gyertya nem ad jól szikrát.

márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta jól működik, igaz sajátságos (lánc)olajozással

a motorba 100-as benzin, csak 2T olajjal(1:40),a láncolajozásra 0:W20 olajat használok. Negyedórás használat után fárdt olaba érintem a kard elejét. Nem kopik ott semmi.

a titok a pontosan beállított benzinkeverék, és a bőséges lánc/kard olajozás. Ez az örök élet titka(és ne kapjon a lánc szöget,vasat)

márc. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2, a 0W20-as olajat vásárolni szoktad a fűrészhez, vagy az is leengedett, fáradt olaj?
márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A jófogáson vannak Scheppach bks 53, Scheppach csh 56 láncfűrészek amik qva jók vagy a Lidlibe parkside pbks 53 b3 harminc ezerért volt mostanában ami szintén jó fűrész. Daewoo/Hyundai sem rossz de közel sem ilyen mint ezek, sajnos az olcsóbbik henger van rajtuk és a burkolat is gyengébb műanyag. Az első válaszoló pedig nagyon eltúlozta, azért mert valami kínai láncfűrész nem mind árverés.
márc. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!