Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van az akkumulátoros fűnyíróval?

Figyelt kérdés

márc. 25. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kis területre jó, de nagy területre kevés az üzemidő.
márc. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Egyesíti a robbanómotoros előnyét (nincs mazdag) az elektromos előnyével (nem kell vele foglalkozni).


Ha azért tetted fel mert most akciós a lidlben, azért vigyázz. 50e a gép, de az aksik hozzá még 50 (töltővel).

Ha van otthon már bosch, makita, b&d aksid akkor érdemes szétnézni először azoknál a márkáknál

márc. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mekkora területre?100-200 négyzetméterre tökéletes.Ha nagyobb akkor elektromos ha esetleg 5-7 négyzetméter akkor már jobb egy robbanó motoros
márc. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

kb 100-200 négyzetméter. 1-3 vödör füvet gereblyézek össze átlagban.

Tervezem később ugyanarról az aksiról több gépet üzemeltetni.

Még nincs aksis gépem. Most tervezek beruházni ezekbe. Melyik márkát ajánljátok?

márc. 27. 00:00
 5/11 anonim válasza:

[link]

[link]


Örök 200 m2 lenne a max vagy más területen is nyírnál ? Mert akkor Stiga combi 43 és DLM432-es gépek és a felette lévő ami a nyerő.

márc. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A Stiga az milyen márka?

Makitáról már hallottam. Az jó, minőségi cucc. Ár érték arányban szerintem jó.

Kb 200m2 lenne a max szerintem.

márc. 31. 00:26
 7/11 anonim válasza:

Svéd úgy tudom..

[link]

[link]

Esetleg a [link] árban nem annyira baráti. Bár én úgy csináltam anno bementem egy szaküzletben ott meg tudod nézni tapogatni mit veszel és mindent elmondanak az adott gépről.

ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az akkumulátoros gépeket kinn lehet hagyni a kerti bungalóban télire? Elképzelhető, hogy fagy is benn. Az akkumulátora tönkremegy ilyenkor?
ápr. 1. 17:54
 9/11 anonim válasza:
Gépen még okés ott tartani de az akku + töltőt semmiképpen nem hagynám olyan hideg helyen, celláknak nem tesz jót.
ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elektromosban az EGO piacvezető márka, mást nem nagyon néznék.
ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!