Kezdőoldal » Otthon » Kert » A táska kompresszorral ki...

A táska kompresszorral ki tudom fujni az öntözőrendszerből a vizet összel?

Figyelt kérdés
8bar a nyomasa, de a nyomascsökkentő így is csak 1,5 bárt enged át

márc. 27. 21:21
 1/9 Gugu Gabor ***** válasza:
Szerintem karcsú lessz. Nagyobb nyomás kéne és jó lenne ha lenne egy tartálya
márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
8 bart tud
márc. 28. 07:09
 3/9 A kérdező kommentje:

Hasonlitottam ezzel:


[link]

márc. 28. 07:15
 4/9 anonim ***** válasza:

A nyomás akár még elég is lenne, de az önmagában nem elég. Nagyobb légmennyiség is kell, mert különben a nyomás elveszik a csőben.

A nyomáscsökkentőt le kellene szedni, és ha komolyabb szintkülönbség van, akkor a kifolyási végén is megbontani, vagy beépíteni alulra egy lezárható nyílást, mondjuk egy T-vel és kupakkal. Ha ilyened van, akkor talán még kompresszor nélkül is leürül, ha végig megvan a szintesés.

márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hamarabb kifújod egy fújásra állított porszívóval.

A kompresszornak nincs nagy légárama.

A végén is bontsd meg a csövet.

márc. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha a végén megbontom a csövet akkor a levegő arra felé fog menni és az oldalágakban bent marad a viz. Azt a végén nyitom meg. (A cső végét)


Ugy gondolom hogy a porszivónál nagyobb a teljesitmenye egy 8 bar os kompresszornak.


Sajnos kompresszor nélkül nem ürül ki a fúvókákból a víz. Olyan kicsi a hely ott hogy egy kis víz is meg tudja repeszteni a műanyagot.


A levegő oszlom (ez csak az en velemenyem) az valoban nem nagy de a nyomás csökkentő csak 1,5 bárt enged át mig a torkolatnál lehet akár 6 bár is. De szakmailag nem értek hozzá, ezért kérdeztem

márc. 28. 12:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a víz nehezebb a levegőnél, onnantól, hogy felül levegő van, már nem fog sehova menni a víz, kivéve ha akkora térfogatáramot tudsz generálni, hogy a levegő "felkapja" a vizet. Ez egy kis kompresszorral kizárt, hogy összejön.
márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ertem. Úgy gondoktam tolja a vizet maga előtt arra ahol a nyílás van.
márc. 28. 12:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Kitolja, ha sok levegő távozik onnan nagy nyomással.
márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!