Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vérszilva fának milyen a...

Youki kérdése:

Vérszilva fának milyen a gyökérezete? Kerti tó mellé szeretnék 2 csemetét ültetni. Mert kb sehonnan nem kaptam eddig választ.

Figyelt kérdés

#vérszilva #Vérszilva gyökérzete #Vérszilva kerti tó mellé
márc. 30. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan a gyökérzete, mint az összes többi szilvának és sárgabaracknak. Mert ezek mind mirabolánra (fosókaszilvára) vannak oltva. A vérszilva ennek a vörös levelű változata, de más különbség nincs. Különleges dolgot nem lehet írni a gyökérzetéről.
márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Abdullah_ ***** válasza:

Túl sok vizet azért nem szereti.

Én tartanék ültetéskor egy 5 méteres távolságot a vízparttól.

márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekunk ez van a toparton. Semmi gond vele
márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért kérdezi, mert tófóliás a tava, és félti. Tehát a sok víz nem játszik.
márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mindentudó99 ***** válasza:
Az èn tavam mèg eddig bírja a császárfát is pedig annak nem semmi gyökere van. Majd megjátjuk meddig.
márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A fa maximális méretét érdemes figyelembe venni. 5-8 m magasra simán megnő a vérszilva. Szóval egy pár métert jó lenne hagyni, mert a gyökere felnyomhatja a tófóliát pár év múlva.
márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!