Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hozatott termofoldon kinott...

Hozatott termofoldon kinott par gaz milyen gyomirtot hasznaljak?

Figyelt kérdés

Par hete hozattam termofoldet de kijott rajta eloszor csak nehany gaz azokat kezzel kiszedegettem de az a baj hogy csak a leveleit tudtam letepni soknak a gyokeret mar nem tudtam kihuzni ezert gondoltam a gyomirtora muszaj lesz sajnos...


Melyiket ajanlanatok? Csak a gazra kell fujni vagy a foldre is ahol nem jott ki gaz?


Gyomirtozas utan mennyi idot kell varni hogy elvethessem a fumagokat?


Elore is koszonom ha vki segit


ápr. 2. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Glialka pl. Ha tudsz venni.

A dobozon rajta lesz minden infó.

A teljes területre juttasd ki, ne csak egy-egy növényre

Kivisz mindent

ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben koszonom ezt fogok venni


Es utana mennyi ido mulva szorhatom el a fumagokat?

ápr. 2. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak a zőld növényzetre hat. Magokat lehet utána ültetni.
ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom 🙂
ápr. 2. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már glifozát, akkor olcsóbbat vegyél. Mindegyik ugyanazt tudja, csak némelyek fele pénzért. Megkérdezed a boltban, melyik a legolcsóbb glifozát.

De mikor bedolgozod a fűmagot, akkor más gyommagvak kerülnek olyan helyzetbe, hogy kikeljenek. Ami nem leveles, az ellen nem hat ez a típusú gyomirtó. És használat után várni kell valamennyit a hatásra.

Ilyen alapon meg talán érdemesebb lenne rotációs kapával átszaladni a területen, aztán némi egyengetést követően azonnal vetni is a fűmagot. Csak még öntözni nem kell egy pár napig, hogy a felszínen maradt gyomok is elszáradjanak. A még kicsírázatlan fűmagoknak nem fog ártani a szárazság.

ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!