Kezdőoldal » Otthon » Kert » A szobában, az ablakban...

A szobában, az ablakban nevelt luffatök palántám kivirágzott, mit tegyek, hogy ha kiültetem később (mikor?) ne legyen baj?

Figyelt kérdés

#luffatök
ápr. 22. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szedd le azt a virágot róla, majd hoz másikat.


Szerintem most pénteken már kiültetheted.


Maximum ha még jön egy-két neccesebb éjszaka, letakarod őket egy vödörrel vagy valamival éjszakára


(Neccesebb éjszaka: +4fok vagy ez alatt)

ápr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából nem lesz semmi baja, hétvégén már mehet ki mert bent mindig rosszabbul viselik a légkört.
ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha van még magod, ültess helybe, a kertbe. Szerintem jobb termés lesz rajta, a kabakosok alapból is rosszul viselik a palántázást, a tiéd meg már túl is van öregedve.

Az alap, hogy a virágot leszeded róla, meg kiültetés után is még pár hétig, ameddig meg nem erősödik.

ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Nem gondoltam,hogy már ki is ültethetném.. DDD...

Mindenütt azt írja, hogy majd májusban, mert meleg kell neki. De mi történhet? Megfázik. Még sosem volt luffám, nem ismerem a viselkedését.

És tényleg felfut 2 m-re? Mert akkor létrát kell neki csinálnom.

ápr. 23. 07:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs több magom, ezt boltban vettem és a csomagban 8 db volt. Google azt mondta, nehezen csírázik, hetek kellenek..hát ez egy hét alatt már 2 cm-re nőtt. Ha ezt tudom, akkor most vetettem volna még el, aztán a kicsi palántát ültettem volna ki. Hát nem így történt. Azért kíváncsi vagyok rá, mi lesz vele.
ápr. 23. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!