Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kaszált fű elkezdett romlani...

Kaszált fű elkezdett romlani menthető még ?

Figyelt kérdés
Pár napja kaszált fű benne maradt egy tolós kocsiba az eső miatt. Most kiöntöttem volt benne ami már rossz volt meg van benne ami besárgult. A rosszakat kiszedtem. A többi menthető még ha kiveszem a napra száradni ? Vagy már tovább fog romlani ? Szénát akarok belőle.

ápr. 23. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha megszárad akkor nem romlik tovább, de most nem igazán olyan az idő ami kedvezne a száradásnak.

Ne keverd hozzá a többihez és majd kiderül!

ápr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg fedett helyen van de kevés neki a hely. Szét teríthetem a szabadban ? Nem gond ha megázna ha esik ? Nem szedi magába a vizet ? Vagy nincs rá hatással csak tovább tart a száradás ?
ápr. 24. 00:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kaszálsz másikat?
ápr. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez már nem menthető.Általában tavaszi első kaszálást fel is etetik álattal mert nehezen szárítható.Majd a következőt májusban megszárítod.
ápr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Végül ilyen lett. Rendesen jó illatos. Annyi hogy van benne barna is. Kinek mi a véleménye róla ?



[link]


[link]

máj. 1. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó!
máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így képen szerintem rosszul néz ki. De ha baja van, azt te érzed, az orroddal. Ha büdös, dohos, penészes szagú (közelről szagolva), akkor rossz. De ha jó illatú, akkor jó.
máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!