Kezdőoldal » Otthon » Kert » A gyepre szórt szennyvíziszap...

A gyepre szórt szennyvíziszap komposztnak mennyi ideig van szaga?

Figyelt kérdés
2 hete rendelt édesapám egy nagy adag szennyvíziszap komposztot, iszonyú büdös volt, elszórtuk a kertünkben és még ma is bőven van szaga. Én csak segítettem, nem értek hozzá. A városi szennyvíz gazdálkodástól rendelt. Mit lehetne tenni? Egyik ismerősünk még olyat is említett, hogy szerinte augusztusig ilyen lesz.

ápr. 27. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az komposzt???

Szerintem ha megázik egy év múlva akkor is érezni fogod.

ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Huszonéve a szennyvíz-technológiában vagyok, de még életemben nem hallottam ilyet. Mezőgazdasági területre igen, de magánszemélynek otthoni felhasználásra, na olyat még nem. Szabályos volt egyáltalán, hogy kaptatok, vagy csak "okosba" ment? Tenni már semmit nem lehet, szagoljátok és kész, esőben rosszabb lesz, hogy meddig azt nem lehet megjósolni.
ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
honnan rendelte ezt a marhaságot?
ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szart be kell dolgozni a földbe. A gyep tetejére NEM szórunk semmit, ami büdös! Ha szennyvízből származik, még egészségügyi problémákat is felvet, hogy vajon kórokozó baktériumokat tartalmaz-e és mennyit. Gyerekek semmi esetre sem játszanak ezen a szarral megszórt gyepen!
ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kecskeméten lehet szerezni, legális lakosságnak is, itt a forrás::

https://www.youtube.com/watch?v=UzxUa1zmfjw

ápr. 28. 18:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!