Kezdőoldal » Otthon » Kert » Automata damilfejből hogy...

Automata damilfejből hogy tudom kiszedni a gyárilag befűzött damilt?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 20:42
 1/5 Mad Max2 ***** válasza:
77%

a damilfej szétszedgető...


Szétszeded és megvan oldva a probléma

ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Leveszed a tetejét. Ami ha rendesen tartod a gépet akkor alul van. Általában két karom tartja, azt kell benyomni. Kiakasztod a belül lévő orsót amire fel van csévélve a damil, ehhez el kell forgatni valamelyik irányban, kiveszed és letekered róla a damilt.

Pontosabban nem tudom leírni, mert nem tudom milyen fejed van. Nem minden damilfej ugyanolyan. Nekem 3 fűnyírón 3 különböző működésű fej van.

ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Youtube-on találsz videókat hogy kell szétszedni, itt egy hirtelen, ha nem ilyen a fej találsz arról is. De miért akarod kiszedni a gyári damilt? Használd el és kész.


https://www.youtube.com/watch?v=jIQKQ8hWhe4

ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért akarom kiszedni mert egy elektromos 1400 w fűkaszához kell ami 2.4 és damil lehet max,ebbe a fejbe 3.0 van b fkzve
ápr. 28. 04:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Elviszi a 3-ast is akkor, csak ne erőltesd azért szanaszét.
ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!