Kezdőoldal » Otthon » Kert » 1200 nm területre fűnyíró?

1200 nm területre fűnyíró?

Figyelt kérdés

Milyen fűnyírót válasszák 1200 nm területre? Melyikek a megbízható márkák?

Önjáró, masszív szerkezet, nagy kerék, 200 000 Ft alatt?

A terület egybefüggő és viszonylag egyenletes.



máj. 21. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kb ekkora területet nyírok 9 éve egy McCullogh 125çm3 géppel.

Olajcsere minden szezon előtt.

Lekopogom, eddig még semmi gondja nincs. Fű gyűjtős, oldalkidobó és mulcsozo nincs hozzá.

máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mindig a legolcsóbb önjárót veszem, aminek min 50 cm a vágószélessége.

Ez azóta van így mióta megállapítottuk a drága gép sem bír többet, kivéve, ha Honda felirat van rajta.

9 éve 60000-ért vettem a Gamma Garden gépet. Ez a 10. szezonja, semmi baja, évente kap új gyertyát meg olajat. A hátsó kerekeit lassan cserélni kéne, mert simára koptak, de az a helyzet szerintem nem befolyásól sok mindent. 1300 m2-t vágok vele hetente.

Az előzőt 20000-ért vettem a Tescoba, nagyon le volt akciózva, de ez még nem volt önjáró. 6 évet ment el, úgy, hogy még 2 haverom is minden héten elkérte, így összesen kb 4500m2-t dolgozott. Ezek amolyan csoportos sörözős fűnyírások voltak, közben pedig batyus bogrács partikat csináltunk.

Ez előtt volt a Briggs önjáró, 5 évet bírt... szintén 4500 m2/hét, ezt haverom vette.

máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzért már jó megbízható gépet kapsz.Figyelj hogy legalább 4.5 le legyen és fémházas.
máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Robotfűnyírót ajánlanék, érdemes rá gyűjteni esetleg, vagy akciót figyelni.

Amióta megvan, 2 év, kivirult a kerti növényszőnyegünk.

máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!