Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lesenceistvándon van itt...

Pepecske1555 kérdése:

Lesenceistvándon van itt olyan akinek van zártkert telke ?

Figyelt kérdés
máj. 27. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:

A tegnapi kérdésednél már kaptál használható választ.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

Az ottani képek alapján felismerhető, hogy a mesterséges intelligencia szerint melyik telekről van szó, és hogy juthatsz el oda. Neked el kellene oda menned, és a szomszédságnál kérdezősködni, hogy az adott területnek valóban a rokonod volt-e a gazdája.

Engem is kérdeztek már meg hasonló módon. Csak ott a tulajdonos a terület helyrajzi számából levont egyet (esetedben pl. 1120/83), ennek a gazdája Ügyfélkapuval a netről lekérdezhető, és fel tudod keresni. A saját szomszédját általában szokta ismerni az ember.

máj. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van helyrajzi szám , meg van a tulajdoni lap is lekérdeztem de, 15 éve senki nem volt ott és az egyetlen egy ember aki a nagyanyám volt ő tudta hogy merre kell menni

Tudom hogy sok az ostoba kérdés, amennyit ma már telefonáltam utána

Máté kút felett van a telek

máj. 27. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Hívd fel a lesenceinstváni önkormányzatot a kérdéseiddel!

Sokkal egyszerbb mint itt kínlódni.

Mi itt annyit tudunk segíteni amit az előző kérdésednél is írtam, megkerestem a telket. Ha lenne itt lesenceistvándi lakos, ő sem tudna sokkal többet tenni, mert nálad van a hagyatéki végzés, te vagy az új tulaj.

Ha pedig el akarod adni, akkor keress meg egy ingatlanos céget. Sok ilyen vég működik a Balaton környékén, mert sok az eladó ingatlan. Nem is kell elmenned személyesen ha nem akarsz. Megmondod neki a hrsz-t és ő is meg fogja találni (ha mégsem, akkor küldd át neki az előző kérdésedben lévő válaszokat).

máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Önkormányzat már le van tudva sőt már földhivatal is át küldött mindent

Valójában igen nekem egy közvetlen szomszédra lenne szükségem

Azért köszönöm a segítséget

máj. 27. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor az önkormányzatnél érdeklődj!
máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De a másik kérdésednél ott a Google-térkép, az alapján simán odatalálsz, ha személyesen akarod megnézni. Ha gondozott telkek közt van egy megfelelő méretű elhanyagolt, akkor feltehetőleg az lesz az.

Vagy kérd ki a szomszédod nevét (helyrajzi szám alapján), és keresd fel. Lehet persze, hogy elzavar, de hát nem abból kell kiindulni, hogy mindenki elmebeteg. Én is szépen elmagyaráztam az én új szomszédomnak, hogy miről tudja felismerni a telket, ha odamegy. (Nem tudom, elment-e végül, de az biztos, hogy az azóta eltelt 10 évben csak annyi változott nála, hogy több lett a csipkebokor meg a fosókaszilva.) (És még egy érdekes sztori: A másik oldalon meg elkezdte a bozótot irtani egy gyerek. Először csak messziről intettünk egymásnak, de mikor már harmadik napja kínlódott, odamentem hozzá beszélgetni. Mondta, hogy megvette ezt a 2 elhagyott telket egy idős pártól. Kijöttek vele megmutatni. De hát, mondom, ez itt nem 2 telek, hanem 3, én még ismertem a régi tulajokat is. Na, akkor felírta a helyrajzi számokat és a telefonszámát, hogy nézzem már meg a sajátom számát, mellette vannak-e ezek. Hát nem voltak... Kb. 5 telekkel a másik irány felé voltak ezek a telkek, amiket totálban benőtt a bozótos, hogy a vaddisznó se mert volna bemenni... Az öregek a megszűnt téesztől kapták tartozás fejében, egyszer jöttek ki megnézni anno, és így nem is tudták megmutatni a vevőnek...)

máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem rendelkezem autóval így az oda jutás necces de, meg van de, meg van nem a közvetlen zártkert tulajdonosa mi vagyunk a 82 ő a 84 -es , a testvére jár ki gondozni a telket, ma tud vele beszélni 2 hetente jár fel a telekre
máj. 28. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!