Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lehet még most is gyümölcsfáka...

Lehet még most is gyümölcsfákat ültetni? Körtefa barack stb

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 01:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze,csak kipusztul :D
2010. nov. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

MasnaposHegyoldal hülye és fogalma sincs erröl a témáról.


A kérdésre: amig nem fagyott a talaj, addig lehet fát ültetni, és sokkal jobban begyökerezik, mintha tavaszig várnál vele. A kertészek is inkább összel ültetnek fákat, bokrokat, mert az öszi fagymentes és párás idökárás elösegiti a gyökérképzödést.

2010. nov. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2010. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves 7:22, inkább úgy látom, neked nincs fogalmad a témáról :) Nem tudom, hol élsz,de egész biztos nem falun...
2010. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 7:22-es vagyok, képzeld el, falun élek és rendszeresen ilyenkor ültettünk eddig mindenféle bokrot meg fát, és nem is pusztult el belölük egy sem.

Viszont NEKED tényleg nincs fogalmad, ha ilyen hülyeséget irsz - de ez passzol a többi irományodhoz is, sokat irsz, de még olyan választ nem láttam töled, ami értelmes lenne.

2010. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Másnapos Hegyoldal másnapos.Lehet,csak jól le kell iszapolni,a téli csapadék még jobban tömöríti a földet tavasszal könnyebben gyökerezik.A fagyokat nem szabad megvárni.
2010. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat :)
2010. nov. 19. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!