Kezdőoldal » Otthon » Kert » Debrecenben lehet valahol...

Debrecenben lehet valahol vasfűvet (verbénát) venni?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársamnak kellenne ilyen vasfű mert azt mondja nekem hogy gyógyszerként is használják.Nah ez nem tudom hogy mennyire igaz,de lehet itt valahol a környéken venni?
2010. dec. 7. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
a vasfű / verbéna egy egynyári balkonnövény, ilyenkor nem fogsz kapni sehol, csak tavasszal. kertészetekben, vagy virágboltban beszerezhető, olcsó (max 200 forint)
2010. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm =))
2010. dec. 8. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs mit:) első voltam
2010. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még mindíg az első vagyok, azt lefelejtettem, hogy így néz ki: [link]
2010. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hell-ikon ***** válasza:

amit a kertészetekben kapsz, az majdnem biztos, hogy valamilyen hibrid lesz, neked/neki, viszont a közönséges vasfűre lesz szüksége amennyiben, mint gyógynövény szeretné hasznosítani.

[link]


Azt viszont gyógynövényekkel foglalkozó boltokban, szárítva tuti kapsz.:)

2010. dec. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hátt a barátnőmnek olyan vasfű kellene ami teljesen természetes,olyan ami akár a mezőn is lehetne.
2010. dec. 10. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!