Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen növény lenne alkalmas...

Milyen növény lenne alkalmas a kertbe, amely elég erőszakos ahhoz, hogy két kutya támadásait is kibírja?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Gyep. Vagy ha dekorációt is akartok, akkor rózsabokor. Annak a cibálásától igen hamar elmenne a kedvük. A mi kutyusunk szinte mindent egyenként kitúrt másnap reggelre, amit apám beültetett, és ráadásul olyan büszke "telepiszkoltátok a kertet, de én rendbehoztam nektek" képpel nézett mindig ránk, hogy bántani sem volt szívünk.
2009. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jót mosolyogtam az előttem írónak.Nekünk tujáink vannak, de nem piszkálják a kutyák.A rózsa sem rossz ötlet és még mutatós is!
2009. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez a kettő már van :) a tujákat még születésem elött ültették,így már irtani is kell őket:( a rózsa pedig szép,de vhogy azt is tönkreteszik.a gyökeréig kikaparják.
2009. jan. 23. 17:05
 4/5 anonim válasza:
A mi kutyánknak még a rózsa sem birt ellenállni. Hérom rózsából egy élte túl,na és a gyepet is meg tudja rongálni. Akkora gödröket ás, amibe belefér (boxerünk van). Próbálj meg ectet, ectes rongyot, esetleg hagymadarabokat tenni oda, ahonnan el akarod riasztani a kutyát. Elviekben az erős szag elriasztja a "kertépítéstől".
2009. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
rózsaboktot vagy kaktuszt de akármilyen szúrós növényt. mivel majd megunja,hogy csak össze-vissza szurkálja magát
2009. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!